Tema: Vaiko palyda su „Small Planet Airlines“

https://c.radikal.ru/c15/1807/d6/d1f9da750b36.png

Vaiko palyda su „Small Planet Airlines“, daugeliui tenka susidurti su šia  daug klausimų turinčia situacija. TEZTOUR kompanija skraidindama užsakomojų skrydžių aviakompanija Small Planet Airlines detaliai paaiškina pagal vykstančių asmenų amžių kaip tvarkytis, informacija atnaujinta neseniai

Modified on: Wed, 27 Jun, 2018 at 9:36 AM

Vaikai nuo 5 iki 13 metų (imtinai) gali skristi lėktuvu tik lydimi kito vyresnio nei 16 metų asmens. Jei toks asmuo kartu nekeliauja, vaikams nuo 5 iki 13 metų (imtinai) turi būti užsakyta speciali paslauga – nelydimų vaikų palyda. Vaikai iki 5 metų gali keliauti tik kartu su tėvais ar kitais kartu skrendančiais ir juos globojančiais asmenimis. 14 metų ir vyresni vaikai, turintys tinkamus asmens dokumentus ir tėvų / globėjų sutikimus, gali keliauti vieni.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad nepilnamečių asmenų (amžiaus grupė nuo 14 iki 15 metų imtinai), skrendančių vienų ir nesinaudojančių  paslauga „Nelydymų vaikų palyda“,  tėvai arba suaugęs lydintis asmuo turi pateikti UAB „Tez Tour“ tėvų ar suaugusio lydinčio asmens užpildytą ir pasirašytą formą INDEMNITY FORM (parsisiųsti). Užpildyta, pasirašyta ir nuskanuota forma turi būti siunčiama tiesiogiai arba per jus aptarnavusią kelionių agentūrą elektroniniu paštu avia@teztour.lt ne vėliau kaip likus 72 valandoms iki skrydžio pradžios. UAB „Tez Tour“ neatsako už tai, kad turistas, neįvykdęs aukščiau nurodytų reikalavimų, neišvyksta į kelionę, bei dėl to patirtus nuostolius.

Nelydimų vaikų palydos paslauga atskirais atvejais gali būti užsakyta ir vyresniems – 14–15 metų vaikams. Nelydimų vaikų palydos paslauga yra mokama – 65 EUR už palydą skrydyje į vieną pusę arba 130 EUR, jei palydos reikia skrydžiuose abiem kryptimis.

Dėl nelydimų vaikų palydos būtina susitarti su kelionių organizatoriumi arba kelionių agentūra iš anksto, prieš perkant bilietą ar iš anksto organizuotą turistinę kelionę. Užsakius paslaugą turi būti gautas UAB „Tez Tour“ patvirtinimas. UAB „Tez Tour“ derina užsakomą palydą su vežėju. Nelydimų vaikų gali būti ne daugiau kaip 6 viename skrydyje. Dėl likusių laisvų vietų skaičiaus prašome kreiptis į kelionių agentūrą arba UAB „Tez Tour“.

Užsakant nelydimų vaikų palydą, reikia pateikti šią informaciją bei užpildyti prie šios tvarkos pridėtą nelydimo vaiko palydos užsakymo formą:

    Nelydimo vaiko pavardę, privalu nurodyti pilną vardą (mažesni vaikai gali neprisiminti pavardės);
    Vaiko amžių;
    Vaiko gyvenamosios vietos adresą, telefoną;
    Vaiką palydinčio išvykimo oro uoste asmens vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą bei telefoną (su tarptautiniu šalies telefono kodu);
    Vaiką pasitinkančio atvykimo oro uoste asmens vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą bei telefoną (su tarptautiniu šalies telefono kodu). Gyvenamosios vietos adresas turi būti nurodytas atvykimo oro uosto vietovėje;
    Vaiko išlydėjimą ir pasitikimą organizuojančio asmens vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą bei telefoną (su tarptautiniu šalies telefono kodu).

Atspausdinami ir užpildomi 4 (keturi) nelydimo vaiko palydos užsakymo formos egzemplioriai. Vaiko išlydėjimą ir pasitikimą organizuojantis asmuo pasirašo visuose 4-iuose nelydimo vaiko palydos užsakymo formos egzemplioriuose, grafoje DECLARATION OF PARENT GUARDIAN. Skenuota užpildyta ir pasirašyta nelydimo vaiko palydos užsakymo formos kopija turi būti persiųsta UAB „Tez Tour“ elektroniniu paštu avia@teztour.lt ne vėliau nei 72 valandos iki skrydžio. Vaiką išlydintis asmuo turės perduoti visus 4-is užpildytus su parašų originalais nelydimo vaiko palydos užsakymo formos egzempliorius išvykimo oro uosto skrydžio registracijos darbuotojams.

Išvykimo oro uoste palydintis asmuo kartu su vaiku, kuriam užsakyta nelydimo vaiko palydos paslauga, turi atvykti anksčiau bei pristatyti vaiką registraciją į skrydį vykdantiems oro uosto darbuotojams. Išlydintis asmuo privalo lydėti vaiką iki užregistravimo į skrydį momento ir turi pasilikti išvykimo oro uoste iki skrydžio (orlaivio pakilimo) – jei kiltų kokių nors nesklandumų vykdant išvykimo formalumus ar skrydžių vėlavimo / atšaukimo atvejais. Vaiką registracijos personalas palydės į orlaivį, kur jis bus perduotas skrydžių palydovių priežiūrai. Atvykus į paskirties oro uostą, vaiką pasitiks oro uosto keleivių aptarnavimo tarnybos darbuotojai ir palydės pro visas patikras iki atvykimo zonos, kur vaiką turės pasitikti sutinkantis asmuo. Susisiekus su sutinkančiu asmeniu ir įsitikinus pagal pateiktus dokumentus, kad tai tas pats asmuo, vaikas bus perduotas sutinkančiojo asmens rūpybai. Sutinkantis asmuo turės pasirašyti palydos dokumentus.

Dėmesio! Paslaugos įkainiai ir / ar paslaugos suteikimo tvarka gali keistis. Jeigu Jūsų skrydį vykdantis vežėjas yra kita aviakompanija, dėl informacijos suteikimo prašome kreiptis į Jus aptarnaujančią kelionių agentūrą.

Dėmesio! Jeigu skrydį vykdo reguliariųjų skrydžių bendrovė, vaiko palydos paslaugų sąlygas prašome pasitikslinti reguliariųjų skrydžių bendrovės interneto svetainėje.