Tema: Viza į Emiratus savarankiškai

http://s017.radikal.ru/i404/1611/e6/d47c8b13e06a.png
         
            Kelionių organizatoriai ir kiti privačiai keliaujantys  nuo šiol galės naudotis specialiai sukurta programėle ir iš anksto savarankiškai pasidaryti  JAE  įvažiavimo vizą. Skelbiama ,kad  sukurta speciali kompiuterinė programa , kurią galima įsigyti App Store ir Google Play parduotuvėse nemokamai , tiesa, kol kas ši naujovė skirta keliaujantiems išskirtinai tik su EMIRATES avialinijomis.
DVPC ,(VFS GLOBAL SERVICES PRIVATE LIMITED),  kurios pagalba galima susitvarkyti vizą , sukurta Dubajaus vizų centro darbuotojų iniciatyva. Atvykstantiems tereikia sukurti tik savo profilį ir užkrauti reikalingus dokumentus vizai gauti. Trukmės, kurioms suteikiama viza :
96 valandoms, 30 dienų ir 90 dienų.Apmokėjimas už vizą atliekamas irgi per šia programą.Mokėti galima VISA, MasterCard kortelėmis  Norint gauti vizą, būtina pateikti dokumentus minimum kaip 4 dienos iki atvykimo.
DVPC centrai yra 16-je šalių, o EMYRATES  avialinijų atstovybės turi beveik 200 aptarnavimo taškų, kuriose taip pat galima sulaukti pagalbos.

Programos detalės:

http://s018.radikal.ru/i509/1611/df/5bfd0d453885.png