Tema: Galimybė su Lietuvos oro uostų veikla susipažinti iš arti!

Lietuvos oro uostai jau antrus metus iš eilės prieš šv. Kalėdas mini pačių sukurtą šventę - „Kliento dieną“. Gruodžio 22 d. (antradienį) Vilniaus ir Kauno oro uostai atveria savo duris ir kviečia visus norinčius apsilankyti aerodromuose bei sužinoti, kokie keleivio akims nematomi procesai kasdien juose vyksta.

Norintys daugiau sužinoti apie aviacijos gyvenimo subtilybes ir susipažinti su oro uostuose dirbančiais žmonėmis, turi registruotis elektroniniu paštu ir, gavus patvirtinimą, gruodžio 22 d. atvykti į pasirinktą oro uostą. Ekskursijos Vilniaus oro uoste vyks 13 ir 14.30 val., Kauno oro uoste – 10 ir 15 val. Vietų skaičius ribotas – į kiekvieną grupę bus pakviesta po 25 asmenis, kurie užssiregistruos pirmieji.

Laikas: gruodžio 22 d., ekskursijų pradžia Vilniuje 13 ir 14.30 val., Kaune – 10 ir 15 val.
Trukmė: 1-1,5 val.

Registracija: norinčius dalyvauti prašome iki gruodžio 20 d. registruotis elektroniniu paštu ekskursijos@vno.lt (Vilniuje) arba ekskursijos@kun.lt(Kaune). Laiške būtina nurodyti dalyvių skaičių, jų vardus ir pavardes, asmens kodus arba gimimo datas, kontaktinį telefono numerį bei pasirinktą ekskursijos laiką.

Susitikimo vieta: Vilniuje ekskursijų dalyviai renkasi bendrojoje išvykimo salėje prie keleivių registracijos savitarnos kioskų. Kaune – pirmame keleivių terminalo aukšte prie eskalatoriaus. Dalyviams būtina su savimi turėti asmens tapatybės dokumentą.

2

Re: Galimybė su Lietuvos oro uostų veikla susipažinti iš arti!

Ryanair pati baisiausia kompanija. Sadistiskai elgiasi su zmonemis. Prieme lietuvius i darba, kurie tyciojasi, viska daro, kad nuplesti nuo zmogaus papildomus pinigus. su tais bording pasais is vis nesamone. Reketas, gestapo, daveda iki isterikos, paskiau is vis neileidzia i skrydi, kad dar reiketu pas juos kreiptis. Is vis reikia uzdrausti siai kompanijai egzistuoti, nes su ligoniais ne tik kad nesiskaito, bet issiticioja iki tiek, kad tas ligonis dar labiau suserga. Nepraleidzia net su israsytais daktaro vaistais, sakydami, kad ne daktarai ir jiems neidomu. Tiesiog su savo veiksmais zudo musu tautiecius. Sadistai, kurie iskraipo frazes, iskraipo esme, nors zino lietuviu kalba. Pats skrydis irgi visada siaubingas. Greitai kyla ir greitai leidziasi, net galva surakina. Tikrai niekam ne tik , kad nerekomenduosiu gestapiska kompanija, o dar ir visus atkalbinesiu. Paskutini karta , kai atejau skrydziui ir praeidinejau tamozne, tai maza to kad nepraleido su labai svarbiu gydomuoju skisciu uzgydimui dantu implantus, tai kai jau isiutusi paklausiau, uz ka tokios cia problemos, kai turiu irodymus ir daktaras israse, ar cia jums bomba kazkokia? JUk tai skystis dantu inplantams, be kurio implantai neprigys. tai iskviete policija, kad monstra isvede, tikrino krate, nes iskreipe zodzius, atset daviau pranesima, kad bomba vezu. APlamai buvau dar po genekologines operacijos ir antra implantu operacija. Privalejau temti savo bagaza iki policijos, kai galima buvo nesti tik 2kg o ne 10kg. Aisku dabar ruosiuosi vel operacijai, nes sutrukinejo siules. Tas gestapinis sadistas, kuris viska iskreipe, i nieka neatsizvelge o dar ir nulinciavo. TEisybes pas tuos sadistus nerasti. JI gyvenimas ziauriai nubaus, nes tikrai is visos sirdies linkiu jo zmonai ir jam didziausiu skausmu, ikiziauriu nukraujavimu ir kad sekme nuo to parazitinio sadisto nusisuktu. Gyvenimas ziaurus ir tikrai ateis jam atpildas. VEliau pasirinkau kita skrydziu kompanija. FINNAIrR kompanija tikrai labai gera, visi malonus, skrydis nuostabus, net nelabai pajausi pakilimo ir nusileidimo, servizas idialus, darbuotojai tikrai atrinkti pagal kompetencija. NUostabi kompanija, saugu, malonu skristi ir tikrai jais galima pasitiketi. O Ryanair reikia isvis uzdrausti nes tai sadistiska gestapiska ir apsoliuciai zemiausio aptarnavimo lygio kompanija.