Tema: Nauja kryptis – iš Kauno į Izraelį su ,,Ryanair“

Su pigių skrydžių bendrove ,,Ryanair“ nuo 2015.11.05 iš Kauno bus galima pasiekti Izraelį. Tiksliau - šiauriausiame Raudonosios jūros taške, pietuose esantį kurortą Eilatą, kuriame gausus pramogų, viešbučių ir kitų turistams skirtų gerumų pasirinkimas, daug gražių paplūdimių, koralų rifų. Iš Kauno oro uosto orlaiviai skris tiesiai į Ovdos (Eilato) oro uostą.

http://s50.radikal.ru/i130/1508/66/3b8945d0d3e7t.jpg

Vasarą šiame tropikų kurorte temperatūra gali siekti 44 laipsnius, o žiemą – apie 20. Vandens temperatūra svyruoja tarp +25-32. Taip pat tai puiki galimybė patogiai pasiekti turistų taip mėgiamą Jordaniją.
http://s017.radikal.ru/i434/1508/f3/e85b5c8d9d5et.jpg

Idėjos, ką nuveikti Eilate, jei neužtenka tik paplūdimio malonumų:
*galite aplankyti kaimyninį Jordanijos Akabos uostą,toliau nukakti į Petrą (pasienio procedūros užima nemažai laiko)
http://s017.radikal.ru/i427/1508/25/0602876e7b4bt.jpg
*povandeninį Eilato jūrų muziejų ir okeanariumą,

http://s017.radikal.ru/i400/1508/c4/613d8505e3aet.jpg

*Timnos slėnio parke esančias seniausias karaliaus Salamono pasaulio vario kasyklas,vario lydymo krosnis su iš odiniu maišų oro padavimu
http://s019.radikal.ru/i603/1508/95/f653d84fcf06t.jpg
*Biblijos parką,
*jachta pasiplaukioti po Akabos įlanką, kurią supa įspūdingos rausvos spalvos uolos. Įspūdį paliks ir apsilankymas Delfinų rife, kuris yra šiaurinėje koralinio rifo dalyje. Natūralioje gamtoje gyvenančius delfinus įmanoma net paliesti, su jais žaisti!

*Mėgstantiems gyvūniją patiks ir Eilato kalnų gamtos rezervate esanti kupranugarių ranča, kurioje organizuojami įspūdingi turai.
http://s009.radikal.ru/i307/1508/23/2e9f59bc7cedt.jpg

Raudonasis kanjonas – gamtos stebuklų mylėtojams. Jis visas rausvas, o tęsiasi apie 150 metrų. Uolų aukštis – apie 30 metrų. Skamba ne itin galingai, tačiau įspūdis pribloškiantis.
http://s42.radikal.ru/i097/1508/b5/975b94784bd8t.jpg

Koralinio rifo nacionalinis parkas taip pat pradžiugins akis. Jis yra už maždaug 8 kilometrų nuo Eilato. Jame išvysite daugybę koralų ir povandeninio pasaulio grožybių: žuvelių, moliuskų ir kt..

Taip pat Eilatas yra tinkama vieta paukščių stebėjimui – tai lemia jo geografinė vietovė – kurortas yra tarp Azijos ir Afrikos, o tai – vienas pagrindinių takų paukščių migracijoje. Palankiausias metas stebėti paukščius – prieš saulėlydį. Ir žinoma – tai vienas palankiausių kurortų nardymo mėgėjams!

Kelionių užsakymas: info@poilsineskeliones.lt

2

Re: Nauja kryptis – iš Kauno į Izraelį su ,,Ryanair“

Ryanair pati baisiausia kompanija. Sadistiskai elgiasi su zmonemis. Prieme lietuvius i darba, kurie tyciojasi, viska daro, kad nuplesti nuo zmogaus papildomus pinigus. su tais bording pasais is vis nesamone. Reketas, gestapo, daveda iki isterikos, paskiau is vis neileidzia i skrydi, kad dar reiketu pas juos kreiptis. Is vis reikia uzdrausti siai kompanijai egzistuoti, nes su ligoniais ne tik kad nesiskaito, bet issiticioja iki tiek, kad tas ligonis dar labiau suserga. Nepraleidzia net su israsytais daktaro vaistais, sakydami, kad ne daktarai ir jiems neidomu. Tiesiog su savo veiksmais zudo musu tautiecius. Sadistai, kurie iskraipo frazes, iskraipo esme, nors zino lietuviu kalba. Pats skrydis irgi visada siaubingas. Greitai kyla ir greitai leidziasi, net galva surakina. Tikrai niekam ne tik , kad nerekomenduosiu gestapiska kompanija, o dar ir visus atkalbinesiu. Paskutini karta , kai atejau skrydziui ir praeidinejau tamozne, tai maza to kad nepraleido su labai svarbiu gydomuoju skisciu uzgydimui dantu implantus, tai kai jau isiutusi paklausiau, uz ka tokios cia problemos, kai turiu irodymus ir daktaras israse, ar cia jums bomba kazkokia? JUk tai skystis dantu inplantams, be kurio implantai neprigys. tai iskviete policija, kad monstra isvede, tikrino krate, nes iskreipe zodzius, atset daviau pranesima, kad bomba vezu. APlamai buvau dar po genekologines operacijos ir antra implantu operacija. Privalejau temti savo bagaza iki policijos, kai galima buvo nesti tik 2kg o ne 10kg. Aisku dabar ruosiuosi vel operacijai, nes sutrukinejo siules. Tas gestapinis sadistas, kuris viska iskreipe, i nieka neatsizvelge o dar ir nulinciavo. TEisybes pas tuos sadistus nerasti. JI gyvenimas ziauriai nubaus, nes tikrai is visos sirdies linkiu jo zmonai ir jam didziausiu skausmu, ikiziauriu nukraujavimu ir kad sekme nuo to parazitinio sadisto nusisuktu. Gyvenimas ziaurus ir tikrai ateis jam atpildas. VEliau pasirinkau kita skrydziu kompanija. FINNAIrR kompanija tikrai labai gera, visi malonus, skrydis nuostabus, net nelabai pajausi pakilimo ir nusileidimo, servizas idialus, darbuotojai tikrai atrinkti pagal kompetencija. NUostabi kompanija, saugu, malonu skristi ir tikrai jais galima pasitiketi. O Ryanair reikia isvis uzdrausti nes tai sadistiska gestapiska ir apsoliuciai zemiausio aptarnavimo lygio kompanija.