1 Paskutinis redagavo Gutis1 (2018-02-14 13:07:10)

Tema: Valentino diena pasaulio šalyse

https://b.radikal.ru/b38/1802/3e/8fd7f656ed82.jpg

https://c.radikal.ru/c24/1802/98/e271ffaeffca.jpg

VALENTINO DIENA skirtingose šalyse


Mielieji, artėja šv. VALENTINO Diena! Viso pasaulio įsimylėjusių porelės ruošia įvairius siurprizus ir įvairias dovanėles.
Pasmalsaukime kokių tradicijų laikosi įsimylėjeliai!


VOKIETIJA:Čia Valentinas laikomas ne įsimylėjelių globėju , o tų kuriems reikia medicininės pagalbos, konkrečiai psihiatrinės. Todėl vokiečiai raudonomis juostomis ir gėlėmis puošia šių ligoninių pastatus.


PRANCŪZIJA. Čia jau kitaip. Čia siunčiamos atvirutės-širdelės, keksai,saldainiai, dovanojamos romantiškos kelionės, rožiniai jogurtai, dirbtinos gėlės, širdelių formos supjaustyta dešra.


ISPANIJA. Čia vasario 14d. vyrai mylimosioms dovanoja gėles.Čia  įsimylėjelių diena švenčiama truputį vėliau-gegužės 1-ją.Šventės simboliu laikomas vienas žydintis medis ir jos metu renkama iš gražiausiųjų merginų  vietinė grožio karalienė.


ANGLIJA. Anglai sveikina savo mylimasias, bet nepamiršta ir mylimų savo gyvūnų-kačių, šunų, arklių.Populiariausia dovanėlė širdelės formos bet kokie saldumynai, minkšti žaisliukai, ypač meškiukas TEDIS ir žinoma, pridedamos atvirutės Valentino dienai.


VELSAS , Anglija.Čia užsilaikiusi įdomi tradicija-dovanoti medinius šaukštus. Jie paprastai būna išpuošti raižiniais širdelės formos,spynomis ir rakteliais.Tokia dovanėlė reiškia: "Tu suradai kelią į mano širdį"


OLANDIJA. Tik šią diena mergina gali pasipiršti savo vaikinui. Jei jis atsisakys "širdies", tai teks kompensuoti nuoskaudą-nupirkti puikią suknelę-tikimasi,kad iš šilko.


JAV. Sveikinami visi kuriuos mylime.-tėvus, mamas,senelius ,draugus. Pagrindinė dovana- koks tai puikus saldumynas.

JAPONIJA. Čia vyrauja neįprasta tradicija. -Parke arba aikštėje įrengiama pakyla. Nuo jos jaunuoliai garsiai šaukdami prisipažįsta meilėje. Vertinamas ne pats faktas, kad prisipažįstama, o  garso jėga kuria ištransliuojama.Dovanėles gauna paprastai vaikinai (vyrai). Tiesa-dovanėlės teikiamos savo šeimos nariams, kolegoms, pažįstamiems, giminaičiams. 


VISIEMS MEILĖS!