Tema: Eismo pokyčiai aikštelėje prie Vilniaus oro uosto

Nuo šiol į Vilniaus oro uosto trumpalaikio stovėjimo aikštelę priešais keleivių atvykimo terminalą 15-ai nemokamo stovėjimo minučių bus galima užsukti ne vieną kartą per dieną, o neribotai.

Šioje aikštelėje keleivių dažniausiai laukia pasitinkantys asmenys, pavyzdžiui taksi vairuotojai, kuriems svarbios laukimo minutės. Taip pat pokytis bus naudingas ir tiems, kurie nesirenka taksi linijoje prie terminalo stovinčių žymiai brangesių nei įprasta taksi paslaugų, o nori išsikviesti kitą taksi įmonę ar pasinaudoti kitomis pavežėjimo paslaugomis kaip „Uber“, „Taxify“ ar kt. Šių automobilių vairuotojai nuo šiol galės į aikštelę užsukti daugiau nei tik kartą per dieną.

Nemokamo stovėjimo laikas aikštelėje prie terminalo išliks toks pats – 15 minučių. Užtrukus ilgiau, teks susimokėti už visą stovėjimo valandą, jos kaina – 3 eurai.

Galbūt šis pokytis bent šiek tiek paveiks tuos, kurie nebyliai bando privengti keleivių iš oro uosto, ypač piko valandomis ir savaitgalio vakarais, kai prisiskambinimas kai kurioms taksi įmonėms kartais prilygsta žygdarbiui.

Taip pat primename, jog nuo liepos 14 iki rugpjūčio 18 vyks oro uosto takų rekonstrukcija, kurios metu visi skrydžiai bus perkelti į Kauno oro uostą.

http://www.laprela.lt/