Tema: Geros ir blogos skrydžių naujienos šiai žiemai

Žiemos sezonas aviacijos pasaulyje prasidėjo spalio 30 dieną, o baigsis kovo pabaigoje, tad pranešame keletą puikių ir nelabai gerų naujienų. Puikių – dėl naujų maršrutų iš Lietuvos. Ir ne kokių – dėl stabdomų skrydžių keliomis kryptimis.

Džiugu, kad Iš Vilniaus oro uosto bus galima nuskristi į Reikjaviką, Lydsą, Maltą ir Barį. Skrydžius į Norvegijos miestus (Stavangerį, Bergeną, Olesiundą) „Wizz Air“ vykdys iš Kauno. Be to, sausį turėtų apsidžiaugti ir kalnų slidinėjimo gerbėjai, nes jiems bus pasiūlytas skrydis į Prancūzijos Alpių pašonėje esantį Grenoblį.

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/s720x720/14991435_1246151532074318_2378477499621068457_o.jpg
Reikjavikas

Tiesa, tai dar ne visos šio žiemos sezono naujienos. Kauno oro uoste atnaujinti skrydžiai į Londono Stanstedo oro uostą (jie vasaros sezono metu nebuvo vykdomi) pakeis anksčiau vykdytus reisus į Londono Gatviką. Iš Kauno lėktuvai skris ir į tarp lietuvių vis labiau populiarėjantį Izraelio Eilato kurortą prie Raudonosios jūros. Taip pat neseniai pradėti skrydžiai į Eindhoveną.

Žiemos sezono metu oro linijos koreguoja savo skrydžių kryptis ir intensyvumą. Pokyčiai laukia keliaujančiųjų į Oslą - uždaromas Oslo Rygge oro uostas, todėl lėktuvai, pakilę iš Vilniaus, leisis Oslo Gardemoneno oro uoste, kuris bus arčiau Norvegijos sostinės centro. Į šį oro uostą skraidins SAS, „Norwegian“ ir „Ryanair“ oro linijos.

Žiemos sezonas pakeis ir skrydžių iš Palangos oro uosto tvarkaraštį. Iki naujo šiltojo sezono stabdomi keliautojų susidomėjimo sulaukę skrydžiai į Kijevą, Minską, Varšuvą ir Maskvą.

http://laprela.lt/