Tema: Kelionės į Tailando karalystę

http://s010.radikal.ru/i314/1610/96/0256d2e6fcc4.png

Praėjusį ketvirtadienį, spalio 13 d., Sirirajo ligoninėje mirė Tailando karalius Bhumibolas Adulyadejas. 88-erių metų Tailando karalius užgeso po ilgai trukusios ligos.
Nepaisant šalyje paskelbto 30 dienų truksiančio gedulo, Tailando kurortuose gyvenimas teka įprasta vaga: viešbučiai, restoranai ir daugelis kitų poilsiautojus, turistus aptarnaujančių įstaigų dirba kaip įprasta. Turistai aptarnaujami pagal kelionių organizatoriaus standartus.
Valstybiniu lygiu jokių draudimų ar veiklos apribojimo turizmo sektoriui bei šalyje viešintiems kitų šalių piliečiams nėra. Visi svarbiausi šalies infrastruktūros objektai – oro uostai, prekybos centrai, kino teatrai, muziejai ir kiti (išskyrus su gedulo apeigomis susijusias šventyklas) – veikia įprastu režimu.
Vis dėlto tikėtina, kad įvairūs masiniai renginiai vyks trumpiau, taip pat bus atšaukta dalis numatytų festivalių ar nebus švenčiamos šventės.
Taip pat laikinai bus ribojamas naktinis gyvenimas: dalis naktinių klubų ir barų bus uždaryta tiek sostinėje Bankoke, tiek ir kurortinėse zonose. Draudimas galios iki oficialaus šių draudimų atšaukimo.
Tailando gyventojams oficiali gedulo trukmė – 30 dienų, valstybinėms įstaigoms – 1-eri metai.
Kadangi didžiuma poilsiautojų į Tailandą keliauja su šeimomis arba pažintiniais tikslais, visi šie šalyje įvesti draudimai didelės reikšmės atostogų planams neturės. Tik savarankiškai, pvz., į sostinę keliaujantys turistai gali susidurti su tam tikrais naktinio gyvenimo apribojimais.
Gerų kelionių į šią nuostabią šalį, naujų patirčių ir sėkmės!