Tema: Automobilio nuoma užsienyje

Uždavus  google paieškoti automobilio nuomai iškeliama didelė gausybė nuorodų:

http://s013.radikal.ru/i322/1607/d7/ce989badf347.png

Žinomi pasauliniai auto nuomotojų brandai-AVIS, EUROPCAR,SIXT  garantuoja kokybę ir kainą, o mus labiausia domina  žema kaina ir gera auto kokybė ir vietinių, regioninių nuomotojų, nepamiršdami to,kad automobiliai turi būti drausti ir nereikalautų apmokėti draudimo dalinės frančizės. Man po didelio praverstų internetinių auto nuomos puslapių labiausia patiko su galimybe matyti iškart daugelio nuomos kompanijų siūlomas kainas ir nuomos sąlygų skirtumus lietuvių kalba, žinoma, siekiant ,kad būtų išvengta vertimo netikslumo peržiūrėti anglų kalboje.
Rentalcars.com yra didžiausia pasaulyje automobilių nuomos užsakymų internetu kompanija, užsakanti 7,1 milijono automobilių per metus 47569 pasaulio vietų. Turėdama klientų 162 šalyse yra globali kompanija, kuri siūlo paslaugas per interneto puslapį 40 kalbomis ir daugeliu mokėjimo valiutų. Visi mūsų klientai gali sulaukti pagalbos įvairiomis pasaulio kalbomis telefonu ir el. paštu.

Be to, kaip The Priceline Group (Nasdaq:PCLN) dalis,  priklauso pasaulyje pirmaujančiai kelionių organizatorių grupei, kuri dar apima Booking.com, Priceline.com, Agoda.com, KAYAK ir OpenTable.

Rentalcars.com bendradarbiauja su didžiausiomis automobilių nuomos kompanijomis visame pasaulyje, tikrindama kurios vietos tiekėjas siūlo geriausią kainą už automobilio nuomą,  siūlo aukštos kokybės paslaugas.
Daugiakalbis klientų aptarnavimo centras atidarytas 7 dienas per savaitę ir gali būti pasiektas skambučiu iš bet kurio pasaulio krašto . Skirtingai nuo daugelio kitų kelionių bendrovių, Jūs galite nemokamai pakeisti savo užsakymą. Taip pat Rentalcars.com neturi jokių kreditinės kortelės bei administracinių mokesčių.

Rentalcars.com veikia kaip agentas, kuris bedradarbiauja su automobilių nuomos kompanijomis arba kaip pagrindinės nuomojamų automobilių tiekėjas Jums, priklausomai nuo Jūsų sudaromos automobilio nuomos sutarties sąlygų.

Būdama didžiausia pasaulyje automobilių nuomos užsakymų internetu kompanija gali pasiūlyti žemiausias kainas. Bendradarbiauja su visomis žinomiausiomis automobilių nuomos kompanijomis ir galime su jomis derėtis dėl ypatingų kainų, siūlomų tik Rentalcars.com klientams.

Tai paprasta.
Kompanijos, su kuriomis dirba,  siūlo žemesnes kainas, nes yra užsakoma dideliais kiekiais. Tai leidžia Rentalcars.com padengti savo išlaidas, o Jums sutaupyti.

Ką reikia tureti, kad paimti nuomai automobilį?

Pasiimant automobilį pagrindinis vairuotojas privalo pateikti mokėjimo kortelę, išduotą savo vardu su pakankamu kiekiu lėšų reikalingų padengti frančizės/ depozito dydį ir sumokėti vietinius mokesčius, už papildomą įrangą ir bet kokias papildomas paslaugas įsigytas automobilio nuomos punkte. Pagrindinis ir papildomi vairuotojai privalės pateikti savo vairuotojo pažymėjimus, kartu su Rentalcars.com Vaučeriu/ eVaučeriu, kuris išduodamas po to kai užsakymas yra patvirtinamas.

Ką reiktų daryti pasiimant automobilį?
Skirkite keletą minučių prieš išeinant nuomos vietą, kad susipažintumėte su kur viskas yra jūsų automobilių nuoma. Patikrinkite žibintus,  priekinio stiklo valytuvus, durų spyną, atsarginė padangą ir tt Apeikite aplink savo automobilį su nuomos su agentu prieš išvykdami.
Paieškokite įbrėžimų , įlenkimų ir tt . ir praneškite agentui apie juos. Grįžus nesulauksite pretenzijų.  Patartina nufotografuoti automobilį  prieš pasiimant.

Kokie apmokėjimo būdai jūs sutinkate?

Rentalcars.com priima daugumą formų interneto mokėjimų; įskaitant, bet neapsiribojant: kreditine kortele, debeto kortelės; Virtuali; Prepaid; Atidėtas mokėjimas; Switch / Maestro, MasterCard, American Express "ir" Bankomatas. Mes taip pat priimame banko pervedimai ir tiesioginio debeto.


Kokia reikalavimai vairuotojo pažymėjimui ?
Nuomos punkte kiekvienas vairuotojas privalo pateikti vairuotojo pažymėjimą su minimaliu vienerių metų (dažnai dviejų metų) vairavimo stažu. Laikinieji pažymėjimai (provisional licences) ir pažymėjimai su pasibaigusiu galiojimo laiku priimaminebus.
Automobilių nuomos kompanijos darbuotojams gali reikėti patikrinti ar neturite sukaupę baudos taškų.

Kokia yra kuro politika?

Kiekviena nuomos kompanija turi savo degalų politiką, kuri nurodoma užsakymo metu. Degalų politika taip pat bus nurodyta patvirtinančiame vaučeryje ir nuomos sutartyje pasirašomoje automobilių nuomos punkte.
Jei nuomos trukmė 3 dienos ar mažiau, turėtumėte tai paminėti automobilių nuomos kompanijai pasiimant automobilį, kad peržiūrėti alternatyvią degalų politikos galimybę.
Dauguma automobilių nuomos kompanijų reikalaus už degalus palikti depozitą ar sumokėti už juos. Jei automobilis yra grąžinamas nepažeidus degalų politikos sąlygų, depozitas už juos yra grąžinamas.
Nuoroda: http://www.rentalcars.com/Home.do?affil … fflinelink

http://s019.radikal.ru/i620/1607/e8/fcff91815a9c.png
http://s41.radikal.ru/i091/1607/ba/e9a0c17daa0d.png