Tema: Paryžius Walt Disney Studios Parkas

Planelis tiems ,kas nori apslankyti  Paryžiaus Walt Disney Studios parke.
http://s017.radikal.ru/i402/1507/47/6d74a8d1328ct.jpg
Paryžiaus Disneilendas – lankomiausia pramogų vieta Europoje. Jis nuo Paryžiaus nutolęs apie 32 kilometrus. 1992 metais įvyko atidarymas. Tai pilna JAV esančio Disneilendo kopija, kuria galima mėgautis ištisus metus. Tai žymiausių pasakų personažų pasaulis, kuris patiks ne tik mažiausiems lankytojams, bet ir suaugusiems. Čia lankytojai randa du teminius parkus: Disneyland parką ir Walt Disney Studios parką. Taip pat čia rasite golfo aikštę, viešbučius, verslo centrus. Fantastiškiausi atrakcionai pakerės visus Paryžiaus Disneilendo lankytojus.
Patarimas imti viešbučius ne Disneilande, bet Torcy - iš čia su RER linija labai lengvai pasiekiamas tiek pats Paryžius, tiek ir Disneilendas - max 15 min traukioniu, o nakvyne žymiai pigesnė...Netaikyti šeštadienį, nes išauga lankytojų skaičius ir pakyla kainos.
su ISIC ir ITIC galima sutaupyti Disney parkuose Paryžiuje net iki 53%! Vienos dienos bilietas į du parkus (Disneyland Park ir Walt Disney Studios Park) kainuoja tik 33 EUR (pilna kaina 71 EUR) ISIC - tarptautinis moksleivio / studento pažymėjimas. ITIC - tarptautinis pedagogo pažymėjimas.
Kelionė nuo pagrindinės Chatelet les Halles stoties iki parko trunka apie 40 min. Pirmas traukinys Disneilendo kryptimi išvažiuoja apie pusė 6 ryto. Paskutinis traukinys iš Disneilendo į Paryžių išrieda 00:19 val. Parkas žiemos metu užsidaro 19:00 val., atostogų metu – 23:00 val.

Įėjimo kaina į du parkus Disneyland ir Walt Disney Studios suaugusiam kainuoja 69 eurai, į vieną parką – 57 eurai. Įmanoma nusipirkti pigesnius bilietus internetu, tačiau atvykus į parką su atsispausdintu bilietu, darbuotojui turėsite pateikti ir asmens dokumentą! Sumokėję už bilietus jūs visą dieną galėsite mėgautis visais atrakcionais.
Vykstant į Disneilendą skirkite jam visą dieną, kadangi gali tekti prie atrakcionų palaukti eilėse, ypatingai atostogų metu.
Kas toks buvo Waltas Disney – Peliuko Mikio ir Ančiuko Donaldo sukūrėjas, bei pramogų parko „Disneilendo“ įkūrėjas?Peliukas Mikis, gimęs kažkuriame Holivudo garaže, ne tik tapo visame pasaulyje pažįstamu Amerikos simboliu, bet ir padėjo pastatyti tokią verslo imperiją, kuri šiandien valdo vieną iš dešimties brangiausių tame pačiame pasaulyje prekės ženklų „Walt Disney“.Visa tai ir dar daugiau galima sužinoti apsilankius nuostabioje 2002m pastatytoje studijoje šalia Paryžiaus.