Peršokti prie forumo turinio

Poilsineskeliones.info - Poilsinių kelionių pasiūlymai, komentarai, atsiliepimai

Poilsinių kelionių, paskutinės minutės, kelionės,pasiūlymai, komentarai, atsiliepimai

Jūs neprisijungęs. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.


Atsakyti į temą

Atsakyti į temą

Atsakymas

Jūs galite naudoti: BBCode Paveikslėliai Šypsenėlės

Visi laukeliai pažymėti %s turi būti užpildyti.

Required information for guestsCaptcha image. Turn pictures on to see it.
Informacija privaloma

Temos peržiūrą (naujausios žinutės viršuje)

1

http://s019.radikal.ru/i617/1701/7b/86d5669b066a.png


Norintiems iš anksto pasiruošti ir sudalyvauti  Renginiuose Čekijoje 2017 metais tvarkaraštis


Prahos karnavalas
Terminas: vasario 18-28 d.
Karnavalas Čekijos sostinėje su spalvingais rateliais ir tradicinių skanėstų degustacija.
www.carnevale.cz

Tarptautinis muzikos festivalis „Prahos pavasaris“

Terminas: gegužės 12 d. – birželio 2 d.
72-asis svarbiausias klasikinės muzikos festivalis Čekijoje, kuriame dalyvaus artistai iš viso pasaulio.
www.festival.cz

Garden Food Festival – Olomoucas, Zlynas, Ostrava
Terminas: gegužės 13-14 d.
Garden Food Festival – skanios virtuvės festivalis. Šiemet vyks ne tik Olomouce, bet irgi Zlyne ir Ostravoje.
www.gardenfoodfestival.cz

Magdalenos Rettigovos gastronomijos festivalis – Litomišlas

Terminas: gegužės 20-21 d.
Renginys susijęs su legendine virėja Magdalena Dobromila Rettigova. Ji gyveno šiame mieste per paskutinius savo gyvenimo metus, buvo aktyvi visuomenės veikėja, mokė moteris ir merginas virti, atlikti namų darbus, skaityti bei čekų literatūros. Miesto ir aplinkiniai restoranai siūlys specialų meniu pagal M. D. Rettigovos receptus. Svečių lauks konkursai ir kultūriniai renginiai.
www.gastroslavnosti.cz

Prague Food Festival
Terminas: gegužės 26-28 d.
Dešimčiai geriausių restoranų Čekijoje, kurie siūlo čekų delikatesus, gastronomijos smulkmenos, įdomi programa (pvz. meniniai pasirodymai, konkursai, susitikimai su mitybos specialistais) – tai viskas laukia svečių festivalyje, kuris bus Prahos pilies karališkuose soduose.
www.praguefoodfestival.com

Jízda králů – Vlčnov

Terminas: gegužės 26-28 d.
Tradiciškai gegužės pabaigoje čekai kviečia į vieną iš seniausių ir gražiausių liaudies švenčių - Jízda králů, kuri 2011 m. buvo įrašyta į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą. Kasmet renginys vyksta daugelyje vietų Slovácko regione Pietų Moravijoje. Populiariausia yra Jízda králů Vlčnov miestelyje.
www.jizdakralu.cz

Ignis Brunensis – Brno
Terminas: gegužės 26 d. – birželio 25 d.
Fejerverkų šou Ignis Brunensis. Publikos laukia fejerverkų spektakliai su muzika įvairiose miesto dalyse.
www.ignisbrunensis.cz

Bažnyčių naktis
Terminas: birželio 9 d.
Tradicinis renginys, kuriuo laiku bus atidaryti daugiau negu tūkstantis objektų visoje Čekijoje. Programoje yra paprastai neprieinamų turistams vietų aplankymas ir įdomūs kultūriniai renginiai.
www.nockostelu.cz

Penkių lapių rožės festivalis – Česky Krumlovas

Terminas: birželio 16-18 d.
Viduramžių Česky Krumlovas, vienas iš gražiausių miestų Europoje, kviečia į tradicinį renesanso Penkių lapių rožės festivalį, kuris susijęs su paskutinių Rožmberkų valdymo metais. Svečių laukia tradicinė amatininkų mugė, šokiai, riterių turnyrai, teatro spektakliai bei pilnos gero maisto ir gėrimų Krumlovo arbatinės.
www.ckrumlov.info

Tarptautinis folkloro festivalis Strážnice
Terminas: birželio 22-25 d.
Festivalis Strážnice miestelyje Slovácko regione Pietų Moravijoje yra garsus dėl spalvingų, nuolat gyvų liaudies ir vyno tradicijų ir priklauso seniausiems bei didžiausiems tokio tipo renginiams Europoje.
http://festivalstraznice.cz/

Královské stříbření Kutné Hory
Terminas: birželio 24-25 d.
Kalnakasybos miestas Kutna Hora persikels visam savaitgaliui į XV amžiaus pradžią – savo geriausius laikus. Renginys tradiciškai inauguruos turizmo sezoną Kutnoje Horoje, mieste UNESCO sąraše. Svečių laukia daug atrakcijų, pvz. didelis riterių turnyras, mugė, muzikiniai ir šokio pasirodymai, viduramžių amatų šou bei sakalininkystės šou, konkursai vaikams ir suaugusiems.
www.stribreni.cz/

Tarptautinis operos festivalis „Smetanos Litomišlas“

Terminas: birželio 26 d. – liepos 6 d.
Gražus miestas Litomišlas Rytų Čekijoje tai garsaus Čekijos kompozitoriaus Bedržicho Smetanos gimimo vieta. Birželio ir liepos sandūroje tradiciškai kviečia į tarptautinį klasikinės muzikos festivalį.
1949 m. vyko pirmas „Smetanos Litomišlas“ festivalis. Tai didžiausias klasikinės muzikos „open air“ festivalis Čekijoje. Koncertai vyksta salėse ir gražų renesanso įrašytų į UNESCO sąrašą rūmų kieme bei Smetanos namuose, o taip pat bažnyčiose.
www.smetanovalitomysl.cz

Tarptautinis Karlovy Vary kino festivalis
Terminas: birželio 30 d. – liepos 8 d.
Tarptautinis kino festivalis Karlovi Varuose yra didžiausias tokio tipo renginys Čekijoje. Čia atvažiuos filmo žvaigždės ir daug kino mėgėjų. Seansai bus vietinių viešbučių salėse ir kino teatruose.
www.kviff.com

Rock for People – Hradec Kralovė
Terminas: liepos 4-6 d.
Svečių laukia daug muzikos žanrų, geriausios čekų ir pasaulio grupės, gera virtuvė, įvairios alaus rūšys bei puiki atmosfera.
www.rockforpeople.cz

Beats for Love muzikos festivalis – Ostrava
Terminas: liepos 5-8 d.
Didžiausias šokių muzikos festivalis Europoje, kuriame dalyvauja pasaulinio garso artistai.
www.b4l.cz

Baroko šventė – Olomoucas

Terminas: liepos 6-30 d.
Vasariniai vakariniai teatro koncertai jau penktą kartą istoriniame mieste Olomouce.
http://baroko.olomouc.eu/

Festivalis „Čekijos ir Moravijos pilys“ (Hrady CZ)

Terminas: liepos 10 d. – rugsėjo 5 d.
Festivalio „HRADY CZ“ projektas priklauso didžiausiems kultūriniams renginiams Čekijoje. Vyks istoriniuose pastatuose aštoniose vietose.
www.ceskehrady.cz, www.moravskehrady.cz, www.hradycz.cz

Tarptautinis muzikos festivalis – Česky Krumlovas
Terminas: liepos 14 d. – rugpjūčio 5 d.
Renginys vyksta nuo 1992 m. ir priklauso didžiausiems kultūriniams renginiams Čekijoje. Festivalyje dalyvaus artistai iš viso pasaulio, kurie pristatys muzikos kūrinius iš XV – XXI a.
www.festivalkrumlov.cz

Colours of Ostrava
Terminas: liepos 19-22 d.
Tarptautinis daugiarūšis muzikos festivalis „Colours of Ostrava“ yra Ostravoje nuo 2002 m. Įvairūs renginiai vyksta Dolní Vítkovice – legendinės buvusios metalurgijos gamyklos senose gamyklų patalpose ir sandėliuose miesto pakraštyje. Festivalis yra labai populiarus Čekijoje ir visame pasaulyje.
www.colours.cz

Motociklų Grand Prix – Brno

Terminas: rugpjūčio 4-6 d.
Motociklų pasaulio čempionatas Brno mieste yra labiausiai prestižinis tokio tipo renginys Čekijoje. Nuo 1965 m. čia vyksta populiariausios motociklų varžybos pasaulyje – MotoGP. Dabartinis hipodromas įkurtas 1985-1987 m. ir priklauso moderniausiems, kurie atitinka griežčiausius kriterijus, reikalingus organizuojant prestižines motociklų varžybas.
www.automotodrombrno.cz

Křehká Krása paroda – Jablonecas prie Nisos

Terminas: rugpjūčio 10-13 d.
Čekų bižuterijos, perlų ir stiklų reprezentacinė paroda, sujungta su kalėdinių papuošimų gaminimo atlikimo metodų demonstavimu ir kultūrine programa. Paroda vyksta Čekijos stiklo pramonės širdyje – Jablonece prie Nisos.
www.svsb.cz

Chodské slavnosti – Domažlice (54 km į pietvakarius nuo Pilzeno)
Terminas: rugpjūčio 11-13 d.
Nuo 1995 m. organizuojamas priklauso seniausiems bei didžiausiems etnografiniams renginiams Čekijoje. Kasmet atvyksta dešimtys tūkstančių lankytojų iš krašto ir užsienio. Renginyje pristatomi turtingas regiono folkloras ir tradicinis liaudies menas.
www.chodskeslavnosti.cz

Alaus ir apynių šventė Dočesná – Žatec
Terminas: rugsėjo pradžia
Karališkasis miestas Žatec (apie 80 km į šiaurės vakarus nuo Prahos) kviečia į alaus ir apynių šventę. Festivalyje svečių laukia dešimtys alaus rūšių iš Čekijos ir užsienio alaus daryklų, paįvairinta programa ir įdomūs konkursai, pvz. šokis su su alaus bokalu ant galvos.
www.docesna.cz

Vinobrani – Kuks

Terminas: rugsėjis
Baroko stiliaus kurortas Kuks kviečia švęsti atnaujintame, vaizdingame grafo Šporko vynuogyne. Renginyje savo delikatesais pasigirs daugiau negu dvidešimt vyndarių. Svečių laukia irgi regioniniai patiekalai ir įdomi kultūrinė ir pramoginė programa vaikams ir suaugusiems.
www.hospital-kuks.cz

Pálavské vinobraní – Mikulov

Terminas: rugsėjo 8-10 d.
Garsus vyno miestas Mikulov Pietų Moravijoje kviečia į Pálavské vinobraní rugsėjo 8-10 d. Mieste pamatysime pvz. vyndarių paradą, o pilies sode vyks viduramžių amatų mugės.
www.palavske-vinobrani.cz

Vyno šventė ir Atvirų žymenybių dienos – Uherske Hradištė

Terminas: rugsėjo 9-10 d.
Renginys susijęs su istorija ir turtingu regiono folkloru. Svečių laukia vietinio vyno degustacija, kultūrinė programa bei kruizas valtimi po Bato kanalą. Spalvingoje eisenoje dalyvaus žmonės, apsirengę regioniniais drabužiais. Tradiciniuose vyno rūsiuose Mařatice miestelyje galima paragauti gero vietinio vyno ir paklausyti cimbolų muzikos.
www.slavnostivinauh.cz

Baroko meno festivalis  – Česky Krumlovas
Terminas: rugsėjo 15-17 d.
Kasmet Česky Krumlove galime susipažinti su barokiniais kūriniais – mieste bei pilyje. Irgi kiekvienais metais barokiniame teatre vyksta šiuolaikinė baroko operos premjera autentiška versija – scenine arba pasakojimo.
http://www.festival.krumlov.cz/

Znojemské historické vinobraní - Znoimas

Terminas: rugsėjo 15-17 d.
Znoimas švęs „Vinobraní“ rugsėjo 15-17 d. Šventė pirmą kartą buvo surengta 1966 m. ir buvo skirta paminėti Čekijos karaliaus Jono Luksemburgo apsilankymą mieste. Karalius ir jo palyda viešėjo Znojme 1327 m. Šio įvykio atminimui kiekvieną rudenį vyksta spalvingos eisenos ir miestą aplanko pats karalius Jonas Luksemburgas su žmona karaliene Elžbieta. Šventės svečių laukia amatų mugė, riterių turnyras Loucky vienuolyne.
www.znojemskevinobrani.cz

Karšteino Vinobraní – Karlšteino pilis

Terminas: rugsėjis
Vinobraní Karlšteino pilyje, tik 35 km nuo Prahos. Renginys su turtinga programa, pvz. vietinio vyno,  burčák (saldus, skanus gėrimas, pagamintas iš fermentuotų vyno) bei delikatesų degustacija, senosios, liaudies ir folkloro muzikos koncertai, viduramžių mugė bei stambus karališkas riterių turnyras. Svarbiausias momentas bus istorinės eitynės su karaliumi Karoliu IV-uoju.
www.hradkarlstejn.cz

Karlovský gastrofestival – Velké Karlovice (Rytų Moravija)

Terminas: spalio 6-8 d.
Vienas iš didžiausių gastronomijos renginių Rytų Moravijoje. Svečių laukia amatų mugė, geriausių virtuvės meistrų kulinarinis šou, folkloro pasirodymai, konkursai. Nemokamas įėjimas.
www.karlovskygastrofestival.cz

Pilsner Fest alaus festivalis – Pilzenas

Terminas: spalis
Alaus festivalis alaus sostinėje – Pilzene. „Pilsner Urquell“ -  pirmasis pasaulyje Pilsnerio tipo alus buvo išvirtas 1842 m. būtent čia. Lankydamiesi Pilzene, užsukite į Pilzeno alaus muziejų, kuriame supažindinama su alaus gamybos procesais ir tradicijomis.
www.pilsner-urquell.cz

Designblok – Praha
Terminas: spalio 26-30 d.
Designblok tai didžiausia ir prestižiauskiausia tokio tipo paroda Europoje. Visų pirma skirta dabartiniam Čekijos dizainui ir jo reklamai, o taip pat pirmaujančio užsienio dizaino prisistatymui.
www.designblok.cz

Loupežník Rumcajs metai – Jičynas

Visus metus Jičyne vyks renginiai visai šeimai 50-ųjų filmo apie Rumcajsą sukūrimo metinių proga.
www.cesky-raj.infoCurrently installed 2 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.